SEO hizmeti ile sitenizi hak ettiği konuma ulaştırmaya ne dersiniz?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), internet sitesinin değerini belirli kriterler ve çalışmalar ile arttırarak arama motorlarında daha iyi konumda olmasını, ziyaretçi ve satış potansiyelinin arttırılması için yapılan bir dizi operasyonları içerir.

Yükselmeye karar veren web site sahipleri, bizimle beraber daha çok trafik alarak; karlılığını arttırmayı hedefliyor. SEO çalışmaları web sitesine özel stratejiler ile kurgulanarak, bir takım analizler sonucunda gerçekleştirilmektedir. Yüksek sıralamalar heyecan verici, bizimle yükselmeye var mısınız?

SEO Nedir, Nasıl Yapılır?

SEO, arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterlere göre bir web sitesini düzenlemek / optimize etmek anlamına gelir. Bazı kriterler arama motorları tarafından açıkça belirtilmiş olsa da, bu kriterlerin tamamını öğrenmek ciddi bir tecrübe ve zaman gerektirir.

BiKreatif Dijital Reklam Ajansı olarak uzun yıllardır yapmış olduğumuz çalışmalar ve deneme / yanılma yöntemi ile gerçekleştirmemiz gereken hamleleri, izlememiz gereken stratejileri biliyoruz. Kısa süre içerisinde yüksek oranda verim alabilmek için, yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi kullanıyor, sitenizi arama motoru dostu yapıyoruz.

Neden SEO Çalışması Yaptırmalısınız?

Küçük – büyük bütün işletmeler, SEO hizmetlerinden yararlanarak reklam bütçesi ayırmalarına gerek kalmadan tamamen organik ziyaretçi alabiliyor. Reklam türleri arasında yer alan Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde, müşteri potansiyeli taşıyan internet kullanıcılarının yaptığı aramalarda ilk sıralarda yer alarak; karlılığınızı maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

Çeşitli reklam kanallarına yüksek miktarlarda ödeme yaparak anlık sonuç alabilirken, Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde kısa süre içerisinde uzun vadeli yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

SEO çalışmaları ile internet sitenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hak ettiği yere taşımanın yanı sıra; Google Adwords Reklamları, sosyal medya yönetimi, dijital medya planlaması ve diğer birçok pazarlama alanında destek vermekteyiz. Tüm bu pazarlama çalışmaları ile bulunduğunuz sektörde lider konumda olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Ajansımız tarafından yürütülen tüm çalışmalar, bütçeniz baz alınarak optimize edilebilmektedir. İşinizi büyütmeniz, hedef kitlenize ulaşabilmeniz için minimum yatırım – maksimum yatırım dönüşü alabileceğiniz çalışmalar yapmaktayız.

Analiz çalışmaları, SEO çalışmalarının en önemli unsurlarından biridir. Analiz çalışması ile sektörünüzde lider konumda olan markalardan, sizinle aynı konumda olan rakiplerinize kadar onlarca siteyi inceleyerek rakiplerinizi tanıyoruz. Analizler sonucunda stratejik hareketlerini daha önceden tahmin ederek, her zaman sizin bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı odaklı çalışmalarımız sayesinde kalıcı bir başarı sunmakta; Google algoritmalarına uygun şekilde çalışmaktayız. Arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun olarak kullanıcı odaklı stratejiler ile sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet sitenizin arama motoru sonuçlarında görünmemesinin birden fazla sebebi olabilir. Bu sebeplerin başında sitenin henüz çok yeni olması gelirken, site dizininin oluşturulmaması bir başka nedendir. Arama motorlarında internet sitenizin çıkabilmesi için ilk olarak dizin kaydınızı oluşturmalı ve gerekli zaman diliminde SEO çalışmaları yapmalı / yaptırmalısınız. Zira rekabet oranı yüksek bir alanda faaliyet gösteriyorsanız, aramalarda çıkmanız herhangi bir müdahale olmadan mümkün değildir.
SEO hizmeti, internet sitenizde yer alan ürünlerin ya da hizmetlerin kullanıcıya daha hızlı ulaşmasını sağlayacak önemli bir optimizasyon türüdür. Optimizasyon sonrasında arama motorlarında siteniz ön sıralarda yer alabilir, dolayısıyla potansiyel müşterileriniz internet sitenize / ürünlerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşır.
SEO çalışmasının etkisini ortalama olarak 1.5 – 2 ay içerisinde görebilirsiniz. Fakat unutmamalısınız ki, SEO çalışması zaman ve emek isteyen bir çalışmadır. Süreklilik ister. Uzun vadede optimizasyonlar sürdürülürken, maksimum karlılıkla geri dönüş alabilirsiniz.
Evet, SEO çalışmaları sürdürülürken yapılan her adımdan bilginiz olacaktır. Tamamen şeffaf bir şekilde optimizasyon adımlarını takip edebilir, dilediğiniz konuda destek ve bilgi alabilirsiniz.
Hayır, aynı sektöre ek olarak benzer sektörlerde benzer anahtar kelimelere sahip firmalar ile çalışmıyoruz. Etik değerlere saygı duyuyor, aynı sektörde yalnızca tek firma ile çalışıyoruz.


Sizin İçinde Bi Fikrimiz Var!

Aklınıza gelen soru işaretlerini giderebilmek, fiyat teklifi sunabilmek ve projenizin ilk adımını atmak için sizi hemen arayalım.