Web Yazılım

Günümüzün neredeyse bir firma için en önemli hizmeti nedir desek, çoğu kişiden web yazılım yanıtını alırız. Çünkü web yazılım dediğimiz konu, firmanın sanal şubesinin oluşturulmasıdır. Sizlere somut bir şubeden çok daha uygun fiyatlara yeni bir şube açacağınızı ve bu şubeye somut şubenizden daha fazla kullanıcı çekeceğinizi söylesek tepkiniz ne olur? Kesinlikle güzel bir tepki olur. Biz Bikreatif olarak söylemiyor, direkt olarak yapıyoruz.

Web yazılım alanında; birçok dil seçeneği ve yaratıcı fikirlerle sizlere hizmet veren ajansımız; bir hastane yazılımından, blog yazılımına, kurumsal yazılımlardan diğer sektörel yazılımlara kadar web alanında hemen hemen her noktada hizmet verebilir. Biz bu konuda “hayal edin, biz gerçekleştiririz” sloganımızla hareket ediyor ve hemen hemen aklınıza gelebilecek her türlü yazılımsal projede hizmet veriyoruz.

Web Yazılımın Önemi

Web yazılımın önemine değinecek olursak; yine sizleri teknik detaya boğmadan anlaşılır bir dille örneklerle anlatım yapacağız. Bugün, MHRS sistemini bilmeyen var mıdır? “Merkezi Hastane Randevu Sistemi” yoktur. Bu sistem bir web yazılım ürünüdür. Hastanede kuyruk beklemeden sizlerin sıra almasını sağlar. E-Devlet dediğimiz çok büyük bir oluşum vardır. Bir kısmı web yazılıma dayanır ve tüm işlerin en kısa sürede halledilmesini sağlar. Bu sayede gerek vatandaşlar, gerek kurumlar çok büyük zaman tasarrufu yaparlar vs. vs. Bunun gibi birçok sistem web yazılımın önemini net bir şekilde ortaya çıkarıyor.

Neden Bi Kreatif?

Web yazılım alanında öncü firmalar arasında yer alan firmamız, bünyesinde bulunan ve her biri alanında uzmanlık kazanmış yazılımcılarıyla birlikte; müşterilerinin işini halletme odaklı değil, memnun etme odaklı çalışmaktadır. Dolayısıyla ortaya bir “iş” değil, “sanat” çıkartmaktadır. Neden bu kadar emin konuşuyoruz? Çünkü bunları biz değil, müşterilerimiz belirtiyor. Biz de bu şekilde kendimizi çok daha iyi bir şekilde tanıyoruz.

Uygun fiyat – yüksek kalite fiyat anlayışını benimseyen firmamız, sizlere verdiği Premium hizmetlerle; memnuniyet garantisi veriyor ve bu anlamda gerekli tüm yardımları gerçekleştiriyor. Eğer web yazılım alanında herhangi bir şekilde sorununuz, iletişime geçmeniz konu ve daha fazlası varsa; bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web yazılımlar, nesne tabanlı yani masaüstü yazılımlarla kıyaslandığında çok daha kullanışlıdır. Çünkü Dünya’nın neresinde olursanız olun bu yazılıma İnternetiniz oluştuğu sürece ulaşabilirsiniz. Daha uygun maliyetlidir ve görsel açıdan çok daha hoş görseller ortaya çıkarılabilir. Hız konusunda da müşteri ve ziyaretçilere sunulacak deneyimde web yazılımlar ilk sıradadır. Özellikle randevu alma gibi dışarı açık bir sistem yapmak istiyorsanız bu alanda tek tercih etmeniz gereken şey web yazılımlardır. Çünkü nesne tabanlı yazılımlarla bunları ziyaretçilerinize yaptırmak oldukça zordur.

Web yazılımda neler yapılabilir ? “Hayal etmeniz yeter” söyleminde bulunuyoruz, çünkü “sınır yok”. Canlı destek yazılımlarından stok yazılımlarına, cari hesap yazılımlarından, e-ticaret yazılımlarına; standart web sitesi yazılımlarından hizmet yazılımlarına kadar oldukça geniş bir derya olan web yazılım sektöründe yapamayacağınız hiçbir şey yok.

Sınırların olmadığını, her geçen gün gelişen teknolojinin ürünü olarak; “Martı ve Moov by Garenta” uygulamalarıyla çok daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. Bunlar, hem Web hem de masaüstü tabanlı yazılımlar olsa da; günümüzde gerçek hayatı, sanal hayatla birleştiren en değerli ürünler arasında yer almaktadır. Rent a car hatta scootery yazılımı dahi üretilen bir coğrafya da; aklınıza gelen her fikri değerlendirebilirsiniz. Tek bir ihtiyacınız var o da adım atmak.

Web yazılım nasıl yapılır? Sorusu, yaklaşık olarak 300 – 400 sayfalık cevap verilebilecek bir sorudur. Çünkü bunun birçok kritik detayı ve bilinmesi gerekenleri vardır. Fakat klasik bir cevap vermek gerekirse; kodlar aracılığıyla oluşturulan “web tabanlı” yani web üzerinde çalışabilen yazılımlardır. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak, işlere kolaylık kazandırmak vb. amaçlarla yapılır.
Bu tamamıyla kullanım amacına bağlı olarak değişim gösterebilir. Eğer amaca Wordpress yetiyorsa; kullanılmasında sakınca yoktur. Fakat yetersiz kaldığı noktalar varsa; özel yazılım gereklidir.
SEO için en önemli konulardan biri ziyaretçinin sitede geçirdiği zaman ve hızdır. Ziyaretçiyi sitede tutmak adına bağlayıcı ögeler yerleştirilir, hızlı yapmak için belirli optimizasyonlar yapılır. Bu sebepten dolayı yazılımın buna uygun programlanması; SEO için oldukça önemli bir kriterdir.


Sizin İçinde Bi Fikrimiz Var!

Aklınıza gelen soru işaretlerini giderebilmek, fiyat teklifi sunabilmek ve projenizin ilk adımını atmak için sizi hemen arayalım.